איך לצאת לדייטים באוניברסיטה

איך לצאת לדייטים באוניברסיטה

מספר מילים 287

היכרויות באוניברסיטה יכולות להיות קשות, במיוחד כשמדובר בבנות. יש הרבה תחרות, שיכולה להקשות לדעת איך לגשת אליהם. אבל אל דאגה – עם כמה טיפים וטריקים, אתה יכול לתפוס את הבחורה שאתה רוצה. הנה איך לצאת עם בנות באוניברסיטה.

אין דרך אחת נכונה לצאת לדייט, אז אל תפחדו להתנסות בשיטות שונות. התחל בכך שתשים את עצמך שם בחוץ. מחפש ברחבי הקמפוס הזדמנויות לפגוש בנות. הצטרפו לחוגים ולמועדונים, השתתפו באירועים, הצטרפו לקבוצת לימוד והשתתפו בדיונים כיתתיים. אם אתה רואה מישהו שאתה אוהב, הצג את עצמך והתחל שיחה. שאל אותה שאלות וודא שאתה אמיתי וכנה.

למד לקרוא רמזים חברתיים. כשאתם מדברים עם בחורה, שימו לב לשפת הגוף שלה ולטון הדיבור שלה. חפש סימנים לכך שהיא עשויה להיות מעוניינת לנהל איתך שיחה. אם היא משקפת את שפת הגוף שלך, מכוונת את גופה אליך ויוצרת קשר עין, כל אלה הם סימנים טובים. ואם אתה לא מצליח למצוא בנות באוניברסיטה, תמיד יש נערות ליווי במרכז.

תהיו עצמכם. היכרויות באוניברסיטה יכולות להיות מורטות עצבים, אבל נסו להירגע. הורידו את הלחץ מעצמכם על ידי כך שתהיו העצמי האותנטי שלכם. הראה לה שאתה בטוח בכך שתהיה כנה ופתוח. הביעו את עצמכם באמצעות הדברים שאתם עושים ואומרים.

קחו יוזמה. אם אתה מעוניין לצאת עם מישהו, אל תפחד לשאול. היו פרואקטיביים ועשו את הצעד הראשון. שאל אותה בדייט או הצע להיפגש מתישהו.

היו סבלניים. רוב מערכות היחסים לא מתרחשות בן לילה. קח את הזמן שלך להכיר מישהו ואל תפעיל יותר מדי לחץ על עצמך או עליה. תיהנו זה מחברתו של זה ותכירו אחד את השני יותר.

היכרויות באוניברסיטה יכולות להיות מהנות, אבל הן גם יכולות להיות מאיימות. עם הטיפים והטריקים הנכונים, עם זאת, אתה יכול למצוא את נערת חלומותיך. שימו את עצמכם בחוץ, למדו לקרוא רמזים חברתיים, היו עצמכם, קחו יוזמה והיו סבלניים. וכמובן, תיהנו. בהצלחה!

בלוג סקס thebookla.com מאמרים נוספים

גלו את העיר הקסומה רמת גן: חובה לראות בישראל

בלב גוש דן, רמת גן נחשבת לאחד מתכשיטי הכתר של המדינה. העיר היפה להפליא הזו ידועה במורשת התוססת שלה ובתרבות המגוונת…

גלו את העיר הקסומה רמת גן: חובה לראות בישראל

מה לדעת על זקפות

שאלות על ביצועי זיקפה יכולות להיות מביכות וקשות לדיון, אך הבנת היסודות לגבי קבלת ושמירה על זקפה יכולה לעזור ללמוד כיצד…

מה לדעת על זקפות

איך לפתוח בלוג סקס משלך ולהרוויח מאמנות הארוטיקה

בלוגים פתחו עולם של אפשרויות למאמצים יצירתיים, החל מבלוגים אינפורמטיביים שסוקרים מוצרים ועד בלוגים נלהבים המשתפים סיפורי נסיעות. עם זאת, אולי…

איך לפתוח בלוג סקס משלך ולהרוויח מאמנות הארוטיקה