בחירת צעצועי מין

בחירת צעצועי מין

מספר מילים 310

צעצועי סקס הם דבר מומלץ. מעולים לכל מטרה, וגם לגברים וגם לנשים. ניתן להשתמש בהם כאשר מבלים בדירות דיסקרטיות בתל אביב, או על מנת להתנסות ולרכוש ביטחון לפני. ניתן לנסות עם בת הזוג, וניתן לנסות לבד.

צעצועי מין הם כבר מזמן לא טאבו, הם דבר שכיח ומקובל בימינו. אם אתם חדשים בנושא, להלן כמה נקודות שיש לחשוב עליהן בעת בחירת צעצועי מין.
עבור אילו אזורים הצעצוע מיועד – צעצועי מין יכולים לגרות אזורים שונים. ישנם צעצועים המתאימים ליותר מאזור אחד, וישנם צעצועים המתמקדים באזור אחד. וגם כאשר אנו אומרים אזור אחד, כמו למשל הזין, מסתבר שגם הוא ניתן לצורות גירוי שונות מבפנים ומבחוץ. בחנויות הסקס תועלו להתייעץ לגבי מבחר צעצועים לצורך גירוי אנאלי, גירוי נקודת ה G, גירוי הפטמות ועוד.

  • למי הצעצוע מיועד – חשוב להבין כי ישנם צעצועים המיועדים לשימוש עצמי, והם יכולים להיות מעולים לצורך אוננות לבד. וישנם צעצועי מין המתאימים יותר לבילוי זוגי. כמובן שרוב הצעצועים מתאימים לשני המצבים. אבל תמיד זה משהו שצריך לחשוב עליו. עולה כאן גם השאלה האם זה צעצוע עבור הגבר או עבר האישה. מכיוון שלגברים ונשים מבנה אנטומי שונה, גם הצעצועים יכולים להיות שונים.
  • האם אתם מחפשים משהו ריאליסטי – ישנם צעצועי מין רבים בעלי עיצוב ריאליסטי המדמה את מראה ותחושות אברי הגוף. מבחינה היסטורית לקח זמן עד שהטכנולוגיות התפתחו והצליחו לייצר צעצועים ריאלסטיים. אלו נחשבו למבוקשים ביותר. אך כיום דווקא ישנו ביקוש גדול לצעצועים שממש אינם ריאלסטיים, ודומים יותר לגאדג‘טים טכנולוגיים.
  • צעצועים למתחילים או למתקדמים – אמנם צעצועי מין מתאימים לכולם, אך בהחלט ישנם דברים המומלצים למתחילים, ודברים המתאימים למתקדמים. תוכלו כמובן להתייעץ בחנות הסקס (ואין צורך להתבייש), עבור אילו צעצועים מתאימים למתחילים.
  • שימו לב לחומרים – צעצועי מין עשויים מחומרים שונים. כמובן שישנו הבדל בתחושה, וזהו בהחלט שיקול משמעותי. אך חשוב גם לדעת כיצד לשמור על ההיגיינה של כל חומר וכיצד לטפל בו לפני ואחרי השימוש. חומרים מסוימים קלים לניקוי, ואחרים עשויים להיות בעייתיים. מעבר לזאת יש לדעת כי חומרים מסוימים עלולים לגרום לאלרגיות.

בלוג סקס thebookla.com מאמרים נוספים

התמכרות לפורנו: גורם, אפקטים ואפשרויות טיפול

הפורנוגרפיה הפכה לנגישה יותר ויותר בעולם הדיגיטלי של ימינו, בלחיצת כפתור או בהקשה על מסך. קלות הגישה יחד עם האנונימיות שהאינטרנט מספק הובילה לעלייה בצריכת פורנו בקרב אנשים בכל הגילאים. בעוד שצפייה בפורנוגרפיה במתינות עשויה שלא להזיק, עבור אנשים מסוימים, היא עלולה להוביל…

התמכרות לפורנו: גורם, אפקטים ואפשרויות טיפול

לגלות את העיר התוססת חולון: פנינה נסתרת של ישראל

כאשר חושבים על היעדים המובילים לבקר בישראל, ערים כמו ירושלים, תל אביב וחיפה עשויות לעלות בראש. עם זאת, יש פנינה נסתרת שלעתים קרובות מתעלמים ממנה - העיר חולון. חולון, הממוקמת דרומית לתל אביב, היא עיר תוססת ודינמית המציעה חוויה ייחודית למטיילים. מאטרקציות תרבותיות…

לגלות את העיר התוססת חולון: פנינה נסתרת של ישראל

חקר תנוחות מיניות אנושיות: מדריך מקיף

מין הוא חלק טבעי וחשוב מחיי האדם, וזה נושא שנחקר, נדון ונלמד במשך מאות שנים. היבט אחד של המין שקיבל תשומת לב רבה הוא התנוחות השונות שזוגות יכולים לעסוק בהן במהלך פעילות מינית. מהקאמה סוטרה ועד למגזינים מודרניים, נושא התנוחות המיניות סוקר בהרחבה.…

חקר תנוחות מיניות אנושיות: מדריך מקיף