השמחה של עיסוי סוף טוב: קחו זמן לעצמכם

השמחה של עיסוי סוף טוב: קחו זמן לעצמכם

מספר מילים 261

להיות מבוגר מלא אחריות יומיומית, אבל לפעמים קשה לפנות זמן לעצמך ולהתמקד בצרכים וברצונות שלך. עיסוי סוף טוב הוא דרך מצוינת לקחת קצת זמן לעשות משהו בשבילך ולאפשר לעצמך להירגע ולהתפנק.

יד 69
עיסוי סוף טוב הוא עיסוי גוף מלא שמתחיל במשיכות עדינות שיעזרו לכם להירגע ומפנה את מקומו לעיסוי חושני יותר ככל שהעיסוי מתקדם. בהתאם להעדפות שלך, העיסוי עשוי להסתיים עם מגע מגרה מינית. המגע יכול להיות ידני או בעזרת שמן עיסוי ו / או קרם.

היתרונות של עיסוי סוף טוב חורגים מעבר להנאה הפיזית שאתם עשויים לחוות. זה עוזר לשפר את זרימת הדם, כמו גם להפחית מתח וחרדה. קבלת עיסוי יכולה גם לעזור לפתוח ולהמריץ את גופכם, ולהשאיר אתכם מלאי אנרגיה ורעננים. זה יכול גם לעזור להגביר את הליבידו שלך, כמו גם את היכולת שלך להגיע לאורגזמה בקלות רבה יותר.

הדרך הטובה ביותר למקסם את החוויה שלך של עיסוי סוף טוב היא להבטיח כי אתה נוח. ודא שאתה נמצא במקום עם הרבה פרטיות, כך שלא תצטרך לדאוג שמישהו ייכנס באופן בלתי צפוי. שוחח עם המעסה שלך על הציפיות שלך, כך שהם יכולים לעזור להבטיח שיש לך את החוויה המהנה ביותר האפשרית.

הדבר החשוב ביותר לזכור הוא שעיסוי סוף טוב צריך להיות חוויה רגועה ומהנה. ודא שאתה מרגיש בנוח ולא מרגיש שום לחץ. כמו כן, הקפד לתקשר את כל ההיסוסים או המגבלות שעשויים להיות לך.

עיסוי סוף טוב יכול להיות דרך מצוינת לקחת קצת זמן לעצמך וליהנות באמת. הקפד לתקשר עם המעסה שלך כדי שהם יוכלו לעזור להבטיח לך את החוויה המהנה ביותר האפשרית. לקחת את הזמן להירגע ולהתפנק בעיסוי יכול להיות דרך מצוינת לטפל בעצמך ולמצוא הרפיה עמוקה.

בלוג סקס thebookla.com מאמרים נוספים

איך להיות הורה טוב לילד

לידת ילד היא אחת החוויות המתגמלות ביותר בחיים, אבל להיות אבא דורש יותר מאמץ ממה שרוב האנשים מבינים. הנה כמה טיפים על איך להיות אבא טוב. 1. להראות אהבה ללא תנאי. אבות…

איך להיות הורה טוב לילד

"המחיר האמיתי של הזנות: חקירת הסיכונים הבריאותיים, החברתיים והכלכליים"

בין אם זה לטווח קצר או ארוך, זנות היא אחד המקצועות המסוכנים והלא מובנים ביותר. במדינות מסוימות, זנות היא פרקטיקה חוקית ואנשים רבים נהנים ממנה במונחים של כסף או משאבים אחרים. מצד…

"המחיר האמיתי של הזנות: חקירת הסיכונים הבריאותיים, החברתיים והכלכליים"

10 תנוחות סקס קינקיות שאתה בהחלט צריך לנסות

מוכנים להשאיר סקס וניל באבק בזמן שאתם מתבלים את חדר השינה? תנוחות סקס קינקי הן דרך מצוינת להוסיף אלמנט של הפתעה ולשפר את רפרטואר חדר השינה שלך. עם זה בחשבון, הנה 10…

10 תנוחות סקס קינקיות שאתה בהחלט צריך לנסות