מה עושים עם חרדות מיניות

מה עושים עם חרדות מיניות

מספר מילים 336

חרדה מינית יכולה להשפיע על גברים בכל הגילאים, אבל זה נושא שכמעט ולא דנים בו. עם כל כך הרבה דגש על ההיבטים הפיזיים של סקס, קל לשכוח שחלק גדול ממנו מושרש במצבים הרגשיים שלנו. תחושת חרדה והצפה על ידי רגשות אלה יכולה לחבל בכל התקדמות שאדם עשה לקראת חוויה מינית מספקת ומהנה. למרבה המזל, ישנם צעדים שניתן לנקוט כדי לעזור לגברים הסובלים מחרדה מינית להשתלט על רגשותיהם ועל מיניותם.

הצעד הראשון בהתמודדות עם חרדה מינית הוא טיפוח חמלה עצמית. להבין כי זוהי תגובה נורמלית למצב מלחיץ, וניתן לעבור את זה. דחפו את עצמכם להיות אדיבים ומבינים – גם אם הדחף הראשוני שלכם הוא להיות קשים עם עצמכם. נסחו מחדש את המצב, אל תראו בו מקור לבושה, אלא אתגר לעבוד עליו ולכבוש.

חשוב גם שיהיו ציפיות מציאותיות. לחץ מצד התקשורת והחברה לגבי איך סקס צריך להיות ואיך הוא צריך להרגיש יכול להוביל לציפיות בלתי סבירות. זכרו שאף אחד אינו מושלם, אז אל תשפטו את עצמכם בחומרה רבה מדי. תקשורת היא גם המפתח – היא מאפשרת לך להביע את הרגשות והדאגות שלך לבת הזוג ללא חשש משיפוט. זה יכול לעזור לך להרגיש יותר בנוח לדון בנושאים שלך סביב אינטימיות ולהביע את הרצונות והצרכים שלך.

מציאת דרכים להפחית את הלחץ הכללי יכולה גם לעזור להפחית חרדה מינית. ודאו שאתם ישנים מספיק, אוכלים טוב ומתאמנים באופן קבוע. קחו פסק זמן מהיום שלכם כדי להתמקד בפעילויות שעוזרות לכם להירגע, כמו יוגה, מדיטציה ואפילו סתם טיול בטבע. פעילויות אלה יכולות לעזור לנקות את דעתך ולאפשר לגוף להתחבר מחדש למצב הרוגע הטבעי שלו.

לבסוף, עזרה מקצועית יכולה להועיל. שיחה עם יועץ או מטפל יכולה לעזור לך לקבל תובנה לגבי מה מעורר את החרדה שלך ויכולה לספק לך אסטרטגיות כיצד להתמודד בצורה יעילה יותר. ניתן לקבל עזרה מקצועית גם ב https://www.sweetdreamgirlz.com, באמצעות נערות ליווי. 

מסקנה

חרדה מינית יכולה להיות חוויה מרתיעה עבור גברים, אבל זה לא חייב לשלוט בחיים שלך. עם האסטרטגיות הנכונות ואת האומץ להתמודד עם הרגשות שלך, אתה יכול לכבוש את הנושא הזה ולהיות בטוח יותר ונוח עם המיניות שלך. יש לך את הכוח להשתלט על הרגשות שלך וליהנות מחוויה מינית מספקת.

בלוג סקס thebookla.com מאמרים נוספים

איך להיות הורה טוב לילד

לידת ילד היא אחת החוויות המתגמלות ביותר בחיים, אבל להיות אבא דורש יותר מאמץ ממה שרוב האנשים מבינים. הנה כמה טיפים על איך להיות אבא טוב. 1. להראות אהבה ללא תנאי. אבות צריכים להפגין אהבה, תמיכה וקבלה ללא תנאי עבור ילדיהם. ילדים…

איך להיות הורה טוב לילד

"המחיר האמיתי של הזנות: חקירת הסיכונים הבריאותיים, החברתיים והכלכליים"

בין אם זה לטווח קצר או ארוך, זנות היא אחד המקצועות המסוכנים והלא מובנים ביותר. במדינות מסוימות, זנות היא פרקטיקה חוקית ואנשים רבים נהנים ממנה במונחים של כסף או משאבים אחרים. מצד שני, ההשפעות של זנות על האנשים המעורבים יכולות להיות הרבה…

"המחיר האמיתי של הזנות: חקירת הסיכונים הבריאותיים, החברתיים והכלכליים"

10 תנוחות סקס קינקיות שאתה בהחלט צריך לנסות

מוכנים להשאיר סקס וניל באבק בזמן שאתם מתבלים את חדר השינה? תנוחות סקס קינקי הן דרך מצוינת להוסיף אלמנט של הפתעה ולשפר את רפרטואר חדר השינה שלך. עם זה בחשבון, הנה 10 תנוחות סקס קינקי אתה בהחלט צריך לנסות! 1. ריקוד הלאפ:…

10 תנוחות סקס קינקיות שאתה בהחלט צריך לנסות