מה קורה עכשיו בקריות

מה קורה עכשיו בקריות

מספר מילים 299

מידי בוקר אתם הולכים לעבודה ונכנסים אל תוך השגרה. אך יש גם מי שמחכה לרגע שבו תחזרו ותרצו להשתחרר. אם אתם גברים נשואים, תהיו מופתעים, אלו הן לא הנשים שלכם. הן רק מחכות שתחזרו הביתה בשביל לבקש מכם לרוקן את האשפה או ללכת לעשות קניות בסופר.

מי שבאמת מחכה לכם הן הנערות בדירות דיסקרטיות בקריות. הן יודעות שלאחר יום העבודה המתיש, ישנם גברים רבים הרוצים לנקות את הראש, לבלות ולהירגע. הן מבינות שהשירות שהן מציעות הוא ממש עבודת קודש. הן יודעות שמדובר בהפגת מתחים חשובה מאוד עבור הגברים והיא ממש מצילת חיים. הן רק מחכות לשעה חמש שבה הגברים יוצאים מהעבודה ומתחילים להתקשר ולהזמין מקום.

בשעות הבוקר כאשר אתם נמצאים בעבודה הן מתכוננות לרגע שתסיימו ומחכות לזה בקוצר רוח. הן אולי מנקות את דירת המגורים שלהן ושמות מצעים נקיים על מנת שיהיה לכם נעים כאשר תגיעו. הן מודדות חזיות והלבשה תחתונה ושואלת את עצמן במה הן יראו הכי טוב עבורכם. הן מעלות תמונות בבגד ים החדש לפרופיל שלהן על מנת שתשימו לב אליהן. הן פשוט רוצות שתבואו לבלות איתן.

חלק מהן אולי אפילו מגלחות עכשיו את הכוס ומכינות אותו עבורכם. מורחות קרם גוף על עורן על מנת שיהיה חלק ונעים. הן פשוט רוצות שיהיה לכם טוב.

וכאשר תגיע השעה שתצאו מהעבודה, הן יהיו כאן בשבילכם. עבור כל הגברים הנשואים שחסר להם סקס בבית, עבור כל אלו שרוצים לבלות עם נשים חלומיות ולשכוח מהצרות לכמה רגעים. אתם יכולים לסמוך עליהן שהן ישמרו על דיסקרטיות ולא יספרו לאף אחד. אם תגידו לאישה שאתם מתעכבים היום עוד שעתיים במשרד, תוכלו להקדיש להן זמן וליהנות משירותן.

וברגע האמת אתם תפגשו את הנשים הסקסיות ביותר בארץ. רבות מהן הגיעו לכאן מחוץ לארץ על מנת לבלות עם הגברים של ישראל. הן עושות זאת מכל הלב וזה בהחלט מורגש. כל רגע איתן הוא רגע מלא בקסם, חום ותשוקה. אתם יכולים לצלול לעולם של פנטזיות והגשמה אישית. אתם תחוו פורקן מטורף.

בלוג סקס thebookla.com מאמרים נוספים

איך להיות הורה טוב לילד

לידת ילד היא אחת החוויות המתגמלות ביותר בחיים, אבל להיות אבא דורש יותר מאמץ ממה…

איך להיות הורה טוב לילד

"המחיר האמיתי של הזנות: חקירת הסיכונים הבריאותיים, החברתיים והכלכליים"

בין אם זה לטווח קצר או ארוך, זנות היא אחד המקצועות המסוכנים והלא מובנים ביותר.…

"המחיר האמיתי של הזנות: חקירת הסיכונים הבריאותיים, החברתיים והכלכליים"

10 תנוחות סקס קינקיות שאתה בהחלט צריך לנסות

מוכנים להשאיר סקס וניל באבק בזמן שאתם מתבלים את חדר השינה? תנוחות סקס קינקי הן…

10 תנוחות סקס קינקיות שאתה בהחלט צריך לנסות