מה קורה עכשיו בקריות

מה קורה עכשיו בקריות

מספר מילים 299

מידי בוקר אתם הולכים לעבודה ונכנסים אל תוך השגרה. אך יש גם מי שמחכה לרגע שבו תחזרו ותרצו להשתחרר. אם אתם גברים נשואים, תהיו מופתעים, אלו הן לא הנשים שלכם. הן רק מחכות שתחזרו הביתה בשביל לבקש מכם לרוקן את האשפה או ללכת לעשות קניות בסופר.

מי שבאמת מחכה לכם הן הנערות בדירות דיסקרטיות בקריות. הן יודעות שלאחר יום העבודה המתיש, ישנם גברים רבים הרוצים לנקות את הראש, לבלות ולהירגע. הן מבינות שהשירות שהן מציעות הוא ממש עבודת קודש. הן יודעות שמדובר בהפגת מתחים חשובה מאוד עבור הגברים והיא ממש מצילת חיים. הן רק מחכות לשעה חמש שבה הגברים יוצאים מהעבודה ומתחילים להתקשר ולהזמין מקום.

בשעות הבוקר כאשר אתם נמצאים בעבודה הן מתכוננות לרגע שתסיימו ומחכות לזה בקוצר רוח. הן אולי מנקות את דירת המגורים שלהן ושמות מצעים נקיים על מנת שיהיה לכם נעים כאשר תגיעו. הן מודדות חזיות והלבשה תחתונה ושואלת את עצמן במה הן יראו הכי טוב עבורכם. הן מעלות תמונות בבגד ים החדש לפרופיל שלהן על מנת שתשימו לב אליהן. הן פשוט רוצות שתבואו לבלות איתן.

חלק מהן אולי אפילו מגלחות עכשיו את הכוס ומכינות אותו עבורכם. מורחות קרם גוף על עורן על מנת שיהיה חלק ונעים. הן פשוט רוצות שיהיה לכם טוב.

וכאשר תגיע השעה שתצאו מהעבודה, הן יהיו כאן בשבילכם. עבור כל הגברים הנשואים שחסר להם סקס בבית, עבור כל אלו שרוצים לבלות עם נשים חלומיות ולשכוח מהצרות לכמה רגעים. אתם יכולים לסמוך עליהן שהן ישמרו על דיסקרטיות ולא יספרו לאף אחד. אם תגידו לאישה שאתם מתעכבים היום עוד שעתיים במשרד, תוכלו להקדיש להן זמן וליהנות משירותן.

וברגע האמת אתם תפגשו את הנשים הסקסיות ביותר בארץ. רבות מהן הגיעו לכאן מחוץ לארץ על מנת לבלות עם הגברים של ישראל. הן עושות זאת מכל הלב וזה בהחלט מורגש. כל רגע איתן הוא רגע מלא בקסם, חום ותשוקה. אתם יכולים לצלול לעולם של פנטזיות והגשמה אישית. אתם תחוו פורקן מטורף.

בלוג סקס thebookla.com מאמרים נוספים

הפיתוי של נערות ליווי: חושפות את האמת מאחורי התעשייה

בחברה של היום, הרעיון של נערות ליווי הפך לנושא טאבו, הקשור לעתים קרובות עם קונוטציות שליליות וסטיגמות על ידי החברה. עם זאת, המציאות של התעשייה הזו מורכבת ומסקרנת הרבה יותר ממה שנראה לעין. בפוסט בבלוג זה, נעמיק בעולמן של…

הפיתוי של נערות ליווי: חושפות את האמת מאחורי התעשייה

לגלות את הפנינה הנסתרת של ישראל: העיר חולון

ישראל היא מדינה הידועה בהיסטוריה העשירה שלה, באתרים דתיים ובערים שוקקות. עם זאת, בין הערים הסואנות של תל אביב ובת ים שוכנת פנינה נסתרת שלעתים קרובות נעלמת מעיניהם של תיירים רבים – העיר חולון. חולון, שמשמעותה "חול" בעברית, היא…

לגלות את הפנינה הנסתרת של ישראל: העיר חולון

הפרטים הקטנים של אתרי היכרויות: מדריך מקיף

בעידן הדיגיטלי של היום, אין זה מפתיע שגם היכרויות עברו לאינטרנט. עם עלייתם של אתרי היכרויות, מציאת ויצירת קשר עם בני זוג פוטנציאליים נמצאת במרחק של כמה לחיצות בלבד. אבל עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות, זה יכול להיות…

הפרטים הקטנים של אתרי היכרויות: מדריך מקיף