שאל את הרופא – איך סקס תורם לבריאות

שאל את הרופא – איך סקס תורם לבריאות

מספר מילים 302

תמיד מספרים לנו שסקס טוב לבריאות. זה אולי לא בדיוק הסיבה בגינה אנו יוצאים לבלות בדירות דיסקרטיות בחיפה, אבל זה בהחלט נעים לנו לדעת כי יש לכך גם ערך בריאותי. אז כיצד בדיוק סקס תורם לבריאות? 5 תשובות של רופאים.

סקס משפר את מצב הרוח – סקס מסייע להרים את מצב הרוח ואף למנוע דיכאון. זה לא רק נשמע היגיוני,זה גם הוכח במחקרים שונים. סקס מביא לפעילות כימית והורמונלית המשפרת את מצב הרוח. ושיפור מצב הרוח משפיע אופן חיובי על כל יתר הדברים שנזכיר.

סקס משפר את המערכת החיסונית – מדענים מאוניברסיטת פנסלבניה החליטו לבדוק את הקשר בין תדירות יחסי המין, לבין הנוכחות של אימנוגלובין המעיד על חוזקה של המערכת החיסונית. המחקרים מראים כי אימנוגלובין אינו מחזיק הרבה זמן במערכת הדם, ולכן תמיד יש לקיים יחסי מין ולהעלות את רמתו.

סקס שומר על בריאות העור – לא סתם אומרים שהעור נראה זורח לאחר הזיון. סקס מגביר את מחזור הדם ויש לכך השפעה על העור. אך המדע מראה כי מדובר גם בהשפעה חיובית ארוכת טווח ולא רק עניין רגעי. סקס משפר את מרקם העור ובריאותו.

סקס מפיג סטרס – במהלך היום המוח שלנו מתרוצץ לכל מיני כיוונים. תמיד יש דברים שמדאיגים אותנו ומטרידים את מנוחתנו. אך כאשר אנו מקיימים יחסי מין, כל תשומת הלב שלנו מתרכזת בדבר אחד – הזיון. וזה עושה לנו טוב ומפיג את הסטרס. זה גורם להפרשות הורמונים המפיגים את הסטרס, ולכך ישנן גם השפעות בריאותיות רבות. אתם הרי בוודאי יודעים כי סטרס לא טוב לבריאות הלב שלכם. ומכאן שסקס בהכרח טוב לפעילות הלב

נדודי שינה – ואם מדברים על סטרס, מי מאיתנו אינו סובל מבעיות של נדודי שינה. חוסר שינה משפיע על מצב הרוח, על הריכוז ועל הבריאות שלנו. חשוב ליהנות משינה טובה ואיכותית. סקס מביא להפרשת הורמונים המסייעים לנו לא רק להירגע, אלא גם לישון טוב יותר.
אז נראה שנתנו לכם 5 סיבות טובות מדוע לעשות עכשיו סקס ! וכמה שיותר מזה.

בלוג סקס thebookla.com מאמרים נוספים

רותל: היבט שנוי במחלוקת אך מרכזי בהיסטוריה האנושית

הרעיון של דירות דיסקרטיות הוא כבר זמן רב נושא של ויכוח ומחלוקת, לעתים קרובות לעורר רגשות עזים מצד אלה שהם גם בעד…

רותל: היבט שנוי במחלוקת אך מרכזי בהיסטוריה האנושית

חדרים לפי שעה: לחקור את עולם החופשות הרומנטיות

חדרים לפי שעה, הידועים גם כמלונות למבוגרים, מלונות ארוטיים או מלונות תשוקה, צברו פופולריות משמעותית בשנים האחרונות. מלונות ייחודיים אלה מיועדים לזוגות…

חדרים לפי שעה: לחקור את עולם החופשות הרומנטיות

העולם השנוי במחלוקת של דירות דיסקרטיות: לחקור את ההיסטוריה ואת ההשפעה של המקצוע העתיק ביותר

מתרבויות עתיקות ועד לחברות מודרניות, קיומם של דירות דיסקרטיות ועיסוק בזנות היו מקור מתמיד לוויכוח ולמחלוקת. דירות דיסקרטיות, המכונים לעתים קרובות "המקצוע…

העולם השנוי במחלוקת של דירות דיסקרטיות: לחקור את ההיסטוריה ואת ההשפעה של המקצוע העתיק ביותר