10 תנוחות סקס קינקיות שאתה בהחלט צריך לנסות

10 תנוחות סקס קינקיות שאתה בהחלט צריך לנסות

מספר מילים 353

מוכנים להשאיר סקס וניל באבק בזמן שאתם מתבלים את חדר השינה? תנוחות סקס קינקי הן דרך מצוינת להוסיף אלמנט של הפתעה ולשפר את רפרטואר חדר השינה שלך. עם זה בחשבון, הנה 10 תנוחות סקס קינקי אתה בהחלט צריך לנסות!

1. ריקוד הלאפ: התנוחה המחניקה הזו גורמת לכם להתיישב וליהנות מהנוף בזמן שבני הזוג שלכם נעים סביבכם, נותנים לגוף שלהם להתנגש בעצמכם בזמן שהידיים שלהם חוקרות כל חלק בגופכם.

2. קאוגירל הפוכה: בזמן שאתם רוכבים על בן או בת הזוג שלכם, החליפו אותה עם קאוגירל הפוכה. תנוחה זו מאפשרת לבן זוגך לגרות את הדגדגן ופי הטבעת, ומאפשרת הנאה מוגברת.

3. Butter Churner: אתם תצטרכו קצת גמישות בשביל זה! התחילו בקאוגירל הפוכה אבל היכנסו לפיצולים מלאים תוך כדי שאתם מורידים את עצמכם על בן או בת הזוג שלכם. הפרש הגובה הופך את Butter Churner לאידיאלי לגירוי הערמונית.

4. אמבט קצף: אם אתם מרגישים חרמנים במיוחד זו התנוחה המושלמת! התחל בתנוחה מיסיונרית ובקש מבן זוגך לאחוז בידיו מתחת לאחוריך לתמיכה נוספת וחדירה עמוקה יותר.

5. הסדן: שכבו על הגב ובקשו מבן הזוג לחגור אתכם. לאחר מכן הם יכולים להידחף לתוככם, הירכיים שלהם מתנדנדות כנגד הירכיים שלכם בתנועה מענגת.

6. רוכב הפוך: וריאציה זו של קאוגירל הפוכה מאפשרת שליטה רבה יותר מכיוון שבן הזוג שלך יכול לדחוף מאחור, ומאפשר חדירה עמוקה יותר, שחיקה וגירוי הדגדגן.

allsexylady.com
7. עמידה 69: הוציאו אותו מחדר השינה והפעילו את החריץ שלכם בעמידה! תנוחת סקס קינקי זו גורמת לשניכם לעמוד זה מול זה תוך גירוי אחד של השני במצב עמידה 69.

8. מנהל התקן הערימה: בקלות אחת העמדות החזקות ביותר, מנהל התקן הערימה מאפשר לך לקחת שליטה מלאה. למרות שזה יכול להיות קשה לשמור על עמדה זו לפרקי זמן ארוכים, זה בהחלט שווה לנסות.

9. המגדל: רוצים להיות בשליטה? עמדה זו נותנת לך בדיוק את זה. חגור את בן זוגך, ואז הישען לאחור על ידיך, דחף אותן כשהוא מאריך את רגליו סביב גבך.

10. קשת וטחינה: רוצים לקחת את המולטיטסקינג לרמה חדשה לגמרי? Arch and Grind מאפשר לך ליהנות מגירוי הדגדגן, משחק פטמות ועוד תוך כדי שחיקת הדגדגן כנגד עצם הערווה של בן זוגך.

תנוחות סקס קינקי אלה בטוח להביא אלמנט של הפתעה לחדר השינה תוך מתן הנאה לשני בני הזוג. אז קדימה, תתפרעו קצת ותשחררו את האריה הפנימי שלכם!

בלוג סקס thebookla.com מאמרים נוספים

איך להיות הורה טוב לילד

לידת ילד היא אחת החוויות המתגמלות ביותר בחיים, אבל להיות אבא דורש יותר מאמץ ממה שרוב האנשים מבינים. הנה כמה טיפים על איך להיות אבא…

איך להיות הורה טוב לילד

"המחיר האמיתי של הזנות: חקירת הסיכונים הבריאותיים, החברתיים והכלכליים"

בין אם זה לטווח קצר או ארוך, זנות היא אחד המקצועות המסוכנים והלא מובנים ביותר. במדינות מסוימות, זנות היא פרקטיקה חוקית ואנשים רבים נהנים ממנה…

"המחיר האמיתי של הזנות: חקירת הסיכונים הבריאותיים, החברתיים והכלכליים"

התמכרות למין: מבט מקרוב על הפרעה שלעתים קרובות אינה מובנת כהלכה

אין זה סוד כי התמכרות למין היא בעיה אמיתית ורצינית עבור אנשים רבים. ההפרעה לעתים קרובות אינה מובנת על ידי אלה שלא חוו אותה באופן…

התמכרות למין: מבט מקרוב על הפרעה שלעתים קרובות אינה מובנת כהלכה