50 תנוחות המין הטובות ביותר לשיפור האינטימיות והתשוקה

50 תנוחות המין הטובות ביותר לשיפור האינטימיות והתשוקה

מספר מילים 593

חדר השינה יכול לעתים קרובות להפוך לשגרה שגרתית מסוף שבוע אחד למשנהו, ולפעמים אפילו לילה אחד למשנהו. כולנו יכולים להשתמש בכמה טיפים בחדר המיטות, אז חשבנו לזנוח קצת ידע ולהציג את 50 תנוחות המין הטובות ביותר לגברים ונשים שיעזרו להגביר את האינטימיות שלהם ולספק את התשוקות החזקות שלהם.

ממועדפים ישנים לתנוחות אקזוטיות והרפתקניות יותר, רשימה זו של תנוחות מין יהיה משהו לכולם. בין אם אתם מחפשים להגביר את חיי האהבה שלכם, רק מתחילים להתנסות, או פשוט מחפשים דרכים חדשות לחקור אחד את השני, אנו בטוחים שתמצאו משהו בקטלוג זה של תנוחות מין.

לפני שנתחיל לעבור על התפקידים, בואו נסתכל על כמה טיפים כלליים לתקופה מתמשכת ומהנה:

ראשית, ודא ששני בני הזוג מרגישים בנוח ומוכנים. הדברים מתקדמים בצורה הרבה יותר חלקה כאשר כולם נמצאים במרחב הראש הנכון.

שנית, תקשורת היא חיונית. דברו במהלך הפגישה לא רק כדי לוודא ששני בני הזוג נהנים מהחוויה, אלא גם כדי לנסות לזהות מה מרגיש טוב יותר ומהנה יותר.

ולבסוף, להשתמש סיכה. עבור יחסי מין וגינליים ואנאליים כאחד, חומרי סיכה יכולים להגביר את ההנאה ולהפוך את החוויה לנוחה יותר עבור שני בני הזוג.

עכשיו, הנה 50 תנוחות המין הטובות ביותר כדי לגרום לתשוקות הפנימיות שלך לזרום:

מיסיונר

תנוחה קלאסית זו היא אחת מתנוחות המין הידועות והנפוצות ביותר כיום. מיסיונר מספק חדירה איטית ועמוקה יותר והוא מושלם לפגיעה בכל המקומות הנכונים. כל אותו הזמן, הוא מקדם מגע פיזי קרוב ומעודד את שני המשתתפים להיות קולניים יותר עם הצרכים שלהם.

דוגי סטייל

לחדירה עמוקה ומחוספסת יותר, דוגי סטייל הוא אחד הפופולריים ביותר מבין תנוחות המין. מתן אפשרות למשתתף להישאר אחראי בעוד השותף השני כנוע יותר עוזר ליצור סביבת משחק תפקידים.

קאוגירל

קאוגירל מציעה תפקיד הפוך לדוגי סטייל, ומציבה את בעל הפין בתפקיד המשתתף ואת המקבל בתפקיד. צליית היריקה יוצרת תחושה ייחודית והיכולת לנוע פנימה והחוצה מחדירה לפי רצון המקבל מעניקה למיקום את יתרונו המובהק.

קאוגירל הפוכה

בעודה עדיין רכובה על ארבע, קאוגירל הפוכה מניחה את בעל הפין במושב הנהג. זה גם נותן למקלט יותר מינוף ושליטה על אופן ההנאה של איבר המין שלהם.

לוטוס

תנוחה זו מייצבת את בעל הפין כורע ברך עם רגליים וזרועות כרוכות סביב המקלט למגע פיזי קרוב יותר. תנוחה זו מהמאה ה-56 דומה למיסיונרית, אך הקרבה לחיבוק יוצרת אווירה מגרה ואינטימית.

הצידה

פורטל מומלץ – midnight-prod.com
כאשר שותף אחד נמצא במצב רוחבי, בן הזוג השני יכול לנוח על גבי בזמן השיא. על ידי לחיצה על סוליית השותף התחתון כנגד בטנו של השותף העליון משפרת את האינטימיות של התנועה.

הכיסא

בתנוחה זו יושבים שני משתתפים זה מול זה, כאשר אחד יושב על הכיסא והשני על הברכיים או להיפך. תנוחה זו מאפשרת לבעל הפין להניח את ידיו על ישבנו של המקבל תוך כדי דחיפה, מה שמוסיף תחושת שליטה.

סטרדל

רצועה, הנעשית על המיטה, היא תנוחה שבה בעל הפין שוכב שטוח על גבם והמקלט חוגר אותם ומושך אותם קרוב. בכך שהוא מאפשר למקלט לשלוט באופן מלא בתנועה, סטרדל יוצר חוויה אינטימית במיוחד.

הגשר

בתנוחה זו יש את בעל הפין בתחתית, כאשר המקלט למעלה ופלג הגוף העליון של בעל הפין מקושת מהמיטה. תנוחת השכיבה יוצרת תחושת קרבה מוגברת ומוסיפה תחושה מידיו של בעל הפין המלטפות את גופו של המקלט.

הכומר המעוות

תנוחה זו יכולה להיעשות גם על המיטה או על הרצפה. בעל הפין מחזיק את רגלי המקלט ומזיז אותן לתנוחה הרצויה בעוד המקלט שומר על תנוחת בטן כלפי מטה. תנוחה זו נהדרת לערב איטי ורומנטי.

כפיות

בעל הפין שוכב על צדם בעוד המקלט שוכב מאחוריהם. שקר קרוב וקרבה הוא המפתח לעמדה זו. כפיות מאפשרת למקלט לשלוט בחדירת העומק בעוד שבעל הפין שולט בזווית הכניסה וגם הופך את החיבוק להרבה יותר קל.

עקרב

עבור כמה דחיפה עמוקה מאוד, שום דבר לא משתווה לתנוחת המין של העקרב. בעל הפין שוכב שטוח על גבו בזמן שהמקלט נע סביב הפין בצורה דמוית מספריים.

הדיפר הגדול

תנוחת המין של הדיפר הגדול מושלמת לגירוי אינטנסיבי של נקודת הג'י. בעל הפין שוכב על גבו אופקית, עם רצועת המקלט

בלוג סקס thebookla.com מאמרים נוספים

התמכרות לפורנו: גורם, אפקטים ואפשרויות טיפול

הפורנוגרפיה הפכה לנגישה יותר ויותר בעולם הדיגיטלי של ימינו, בלחיצת כפתור או בהקשה על מסך. קלות הגישה יחד עם האנונימיות שהאינטרנט מספק הובילה…

התמכרות לפורנו: גורם, אפקטים ואפשרויות טיפול

לגלות את העיר התוססת חולון: פנינה נסתרת של ישראל

כאשר חושבים על היעדים המובילים לבקר בישראל, ערים כמו ירושלים, תל אביב וחיפה עשויות לעלות בראש. עם זאת, יש פנינה נסתרת שלעתים קרובות…

לגלות את העיר התוססת חולון: פנינה נסתרת של ישראל

חקר תנוחות מיניות אנושיות: מדריך מקיף

מין הוא חלק טבעי וחשוב מחיי האדם, וזה נושא שנחקר, נדון ונלמד במשך מאות שנים. היבט אחד של המין שקיבל תשומת לב רבה…

חקר תנוחות מיניות אנושיות: מדריך מקיף